Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нема Граници Машки Руно Графички Дуксер

Нема Граници Машки Руно Графички Дуксер

DEN 384.00
 

Достапно.
Од стока

А поп на боја, кул графика и пријатна руно сите доаѓаат заедно На без граници' пуловер качулка. Топол слој со кој ќе го започнете денот или трендовски изглед самостојно. Исклучиво на . Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Одговара : Редовно. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави со ребрести манжетни и графика. Џебови : Преден џеб од кенгур. Карактеристики : Прикачена хауба со врвка за влечење; графички напред; ребрести полите. Машка Графичка Качулка Од Руно Без Граници.

За производот

Купувачите избираат и