Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
15.5 Х Саливанс Црвена Бери Под Божиќен Мини Венец, Црвена

15.5 Х Саливанс Црвена Бери Под Божиќен Мини Венец, Црвена

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Украсете го вашиот дом со овој прекрасен прстен од црвени бобинки. Со светло црвени, бујни гроздови од бобинки, овој прстен ќе биде совршен начин да ги нагласите Вашите Божиќни свеќи. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Подобрете го сјајот на вашите празнични свеќи со нашиот извонреден Божиќен Мини Венец Божиќен Прстен За Свеќи Од 15,5 инчи, дизајниран да додаде допир на елеганција и шарм на секој дисплеј за свеќи. Завршете го вашиот центар за одмор или поставување маса со нашиот разноврсен Божиќен прстен за свеќи, обезбедувајќи стилска и празнична фокусна точка за додавање На Вашите божиќни украси. Создадете пријатен и празничен амбиент со нашиот прекрасно изработен божиќен Венец Божиќен прстен за свеќи, со бобинки и сезонски акценти. Нашите издржливи И долготрајни Божиќни прстени за свеќи обезбедуваат да уживате во нивната убавина во текот на сезоната на празници и пошироко. Облечете ги Вашите Заострени, столбови или заветни Божиќни свеќи со нашите елегантни Божиќни прстени за свеќи, додавајќи празничен талент на вашето празнично средиште. Оваа ставка е направена од пена. Мини венец мери 15,5"Л х 4,25" В х 15,5 " Ч.

За производот

Купувачите избираат и