Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сохо Ноа Цветни Волна Површина Килим, Црна Мулти, 5'8'

Сохо Ноа Цветни Волна Површина Килим, Црна Мулти, 5'8'

DEN 2814.24
 

Достапно.
Од стока

Колекција на избор на декоратор за широк спектар на декор. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Големина : 5 'х 8'. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Неверојатната јасност на бојата што ќе ја најдете во впечатливите дизајни и позадини на Теписите Сохо се постигнува со користење на најдобрата, чиста премиум новозеландска волна и палета на бои напред.

За производот

Купувачите избираат и