Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Холистичко Продолжување На Здравјето Оригинална Храна За Пилешко Суво Куче, Лб

Холистичко Продолжување На Здравјето Оригинална Храна За Пилешко Суво Куче, Лб

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Холистичко Продолжување На Здравјето Оригинална Храна За Пилешко Сува Храна За Кучиња Продолжување На Здравјето Храната За Домашни Миленици промовира холистичка исхрана за здрав живот. Користејќи ги само сите природни, состојки, Здрави рецепти за Продолжување секогаш вклучуваат рибино масло, масло од јаглика, глукозамин, кондроитин, колострум, сино-зелени алги, пребиотици и пробиотици за поддршка на дигестивниот тракт. Холистичко Продолжување На Здравјето Оригинална формула За Храна за Кучиња првата состојка на сувата кибла е органско пилешко; содржи и кафеав ориз, како и јаболков оцет за поддршка на имунолошкиот систем.Состојки : Органско Пилешко, Пилешки Оброк, Мелен Кафеав Ориз, Овесна Каша, Пилешка Маст (Зачувана со Мешани Токофероли и Аскорбинска Киселина и Екстракт Од Рузмарин). Јагнешко Јадење, Рибен Оброк, Ленено Семе, Сушена Пулпа Од Репка, Сушен Квасец Од Пиво, Производ Од Јајца, Јаболков Оцет, Астрагалус, Кок10, ДХА, Гинко Билоба, Ѓумбир, Масло Од Јаглика, Глукозамин, Кондроитин, Минерална Сол во Трагови, ДЛ-Метион, Витамин Ацетат, Д-Активиран, Додаток На Витамин Е, Рибофлавин додаток, Додаток На Витамин Б-12, Корален Калциум, Витамин Д, Магнезиум, Додаток На Ниацин, Холин Хорид, Пиридоксин Хидрохлорид, Тиамин Мононитрат, фолна Киселина, Cер Ц, Биотин, Инозитол, Омега 3 / Омега 6 Масла, Дехидрирани алги, Полисахаридни Комплекси На Цинк, Железо, Манган, Бакар И Кобалт, Калциум Лодат, Натриум Селенит,, Екстракт Од Јука Шидигера, Колострум, Сини/Зелени Алги, Пектин, Лактобацилус Acдофилус, Лактобацилус Казеи, Ентерококус Фециум, Б.Субтилус, Бацил Лихенформис, БАЦИЛУС КОАГУЛИНИ, Аспергилус Ориза И Аспергилус Нигергарантирана Анализа : суров Протеин 24,0% Мин Сурова Маст 18,0% Мин Витамин Е 150 Ие Мин Фосфор 0,9% Мин Омега 3 Масни Киселини 0,6% Мин глукозамин Hcl 400 Мг/Кг Мин Сурови Влакна 4,0% Максимална Влага 10,0% Макс Калциум 1,1% Мин Омега 6 Масни Киселини 2,6% Мин Хондроитин Сулфат 200 Мг/Кг Мин Холистичко Продолжување На Здравјето Оригинална Храна За Суво Куче Од Пилешко, 30 Фунти.

За производот

Купувачите избираат и