Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Крем На Природата Арганово Масло Негување Интензивен Третман Регенератор, оз

Крем На Природата Арганово Масло Негување Интензивен Третман Регенератор, оз

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Оваа навлажнувачка формула е интензивен третман за длабоко уредување кој го зајакнува и помага да се спречи кршење, додека се отплеткува и додава Егзотичен Сјај. Идеален за сите типови коса, овој третман може да се користи после секој шампон како брз регенератор или секоја недела како реконструктор за забележително здрава коса што можете да ја видите и почувствувате. Зајакнува и помага да се спречи кршење. Отплеткува и додава Егзотичен Сјај. Идеален за сите типови коса. Може да се користи после секој шампон како брз регенератор. Или може да се користи секоја недела како реконструктор за забележително здрава коса што можете да ја видите и почувствувате.

За производот

Купувачите избираат и