Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства ЦК5285СН Западен Арлекин Патка Љубов Леплива Белешка Носителот, Црвена, Големи, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5285СН Западен Арлекин Патка Љубов Леплива Белешка Носителот, Црвена, Големи, разнобојни

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства CK5285 SN Западна Harlequin Патка Љубов Леплива Носителот Белешка, Црвена, Големи, разнобојни Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Леплива Белешка Носителот. Овој Држач За Леплива Белешка е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Забележи! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со столбови и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Овој Држач За Леплива Белешка е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Држи лепливи белешки.

За производот

Купувачите избираат и