Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Поминете Ја Електронската Игра Измет За деца

Поминете Ја Електронската Игра Измет За деца

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Поминете Го Изметот има игра слична на класичната Игра Со Топол Компир, но со пресврт на фекална материја. Затоа, соберете се со некои пријатели и семејство И Поминете Го Изметот, но запомнете—ако останете да го држите кога ќе испушти тоалетот, смрдите од среќа! Батеријата не е вклучена. Смешна игра за целото семејство. Свежо вртење на класичната Игра Со Топол Компир. За 2-4 играчи. Се препорачува за возраст од 3 и повеќе години.

За производот

Купувачите избираат и