Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства ЦК2649 Та Fall Жетва Чоколадо Лабрадор Ретривер Поводник или Држач За Клучеви, Троен, повеќебоен

Каролини Богатства ЦК2649 Та Fall Жетва Чоколадо Лабрадор Ретривер Поводник или Држач За Клучеви, Троен, повеќебоен

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства ЦК2649Т68 Fall Жетва Чоколадо Лабрадор Ретривер Поводник Или Држач За Клучеви, троен, повеќебоен Поводник или Држач за Клучеви со специфични Уметнички дела Лабрадор Ретривер Од Еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Благодарноста празник со овој Денот на Благодарноста декоративни Ѕид Кука. Додадете ја оваа шарена Ѕидна Кука за украсување За Fall, Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

За производот

Купувачите избираат и