Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Краус Олето Повлечете Ја Кујнската Славина Со Една Рачка Со Квикдок Монтирање На Монтирање На Врвот На Самото Место Антички Шампањ Бронза

Краус Олето Повлечете Ја Кујнската Славина Со Една Рачка Со Квикдок Монтирање На Монтирање На Врвот На Самото Место Антички

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

ИЗЛИВОТ СО ВИСОК ЛАК нуди повеќе простор под славината за преголеми предмети како високи стомни, врти 360° за широк опсег на движења. Излив Висина : 7 1/8 во. ИНСТАЛИРАЊЕТО СО ЕДНА ДУПКА со изборна плоча на палубата (вклучена) ви овозможува да ја инсталирате оваа славина со кој било кујнски мијалник на пазарот. ДОЖИВОТНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА со највисоко оценета услуга за клиенти достапна за поддршка на вашите потреби. ПОВЛЕЧЕТЕ ЈА ГЛАВАТА ЗА ПРСКАЊЕ НАДОЛУ Со Rach Ex Technology нуди максимална маневрирање, со црево за лесно повлекување и вртлив адаптер што овозможува целосен опсег на движење, за да можете да се свиткате, вртете. Сертификати : c UPC (ASME A112. ЗАВРШНИЦА БЕЗ МЕСТО : Комерцијално целосно Британско Место Бесплатна Античка Шампањска Бронзена завршница° се спротивставува на дамките од вода и отпечатоците од прсти за почиста славина, се спротивставува на корозијата и е исклучително лесно да се одржува чист. Достапно во различни издржливи завршетоци отпорни на корозија дизајнирани да ја заштитат вашата славина цел живот. Аераторот со мек поток нуди оптимален притисок на водата. Претходно прикачените водоводни линии ви овозможуваат лесно да го завршите проектот за подобрување на домот без потреба да повикувате професионален водоводџија.1) NSF/ANSI Стандард 61 и 372 сертифициран ОД IAPMO AB1953, MASS, FTC, DOE, ЦИК, АДА.

За производот

Купувачите избираат и