Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Викерман Неосветлен 4.5 ' Кенеди Ела Вештачки Елка

Викерман Неосветлен 4.5 ' Кенеди Ела Вештачки Елка

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Претворете го вашиот дом во празнична земја на чудата Со Викерман Вештачки Новогодишни Елки. Достапно во различни стилови и големини, со претходно осветлени и неосветлени опции, сигурно ќе има Вештачка Елка Викерман која е совршена за вас! Секое дрво е направено со висококвалитетни материјали со реални совети и доаѓа со држач за дрво. Нарачајте го вашиот денес и влезете во радосниот Празничен дух! Викерман Неосветлен 4.5 'Кенеди Ела Вештачка Елка : 4.5' висок. 35 " широк. 525 пе / пвц совети. 10-годишна ограничена гаранција на производителот. Метален штанд.

За производот

Купувачите избираат и