Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Коглан Винил Пончо Маслиново Драб 52 80

Коглан Винил Пончо Маслиново Драб 52 80

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Винил Пончо На коглан е водоотпорен и има електронски заварени шевови, прикачена хауба и затворачи на пвц копчиња на страните. Пончо е една големина што одговара на сите 52 "х 80" (132см х 203см) и мери 40" (100см) рамо до рамо. Никогаш не излегувајте од дома без еден - овие пончо се пакуваат мали и се корисни во неочекуван дожд туш или бура. Пончо-Маслиново Драб : Една големина одговара на сите пончо. Водоотпорен винил пончо со електронски заварени рабови. Прикачена хауба и пвц затворање на копчињата на страните.

За производот

Купувачите избираат и