Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лажат Кубо Складирање Сет-Коцки и Платно Канти-Цреша Бела

Лажат Кубо Складирање Сет-Коцки и Платно Канти-Цреша Бела

DEN 2047.84
 

Достапно.
Од стока

Оставете ја вашата креативност да дивее Со Кубо! Овој иновативен сет од 6 коцки за складирање по Ниша се дизајнирани да се прицврстат заедно во која било насока! Поврзете ги на кој било начин што сакате. По ред, во Пирамида, Во Форма У Или Л или безброј други конфигурации. Започнете малку и додајте подоцна. Коцките се поврзуваат едни со други со пружински иглички, што го олеснува прилагодувањето и создавањето систем за складирање само за вас со една коцка до комплет од 12 или повеќе. Лажат коцки за складирање се всушност коцки! Кантите за Складирање Ткаенини се со димензии 12 х 12 х 12, кои беспрекорно се интегрираат во Лажат Коцки За складирање Кубо (внатрешни димензии 12 1/8" х 12 1/8" х 12 1/8"). Не постои" правилен " начин за нивно користење бидејќи сите страни го мерат истото! Кој некогаш рекол дека сите коцки мора да бидат свртени напред како библиотека? Кубо коцките за складирање можат да се закачат заедно во која било насока, што отвора огромен број нови можности за дизајн. Свртете еден надесно, свртете друг налево. Држете го едниот свртен напред, а другиот свртен наназад. Совршено за чистење на нередот во плакари, влезови, простории за перење и складирање, како библиотека, ноќна маса или медиумско складирање, во училница или детска соба-овие коцки се вклопуваат насекаде! Неговата завршница Од Бело Дрво покажува суптилно зрно дрво и сигурно ќе ве задоволи и координира со остатокот од нишата линија. Ниту еден склоп На Штипки За Заклучување на алатите не дозволува парчињата едноставно да се спојат и да се заклучат на своето место за цврста градба без проблеми за помалку од 2 минути. Нема повеќе пребарување на шрафцигер со вистинска големина или испуштање мали завртки. Само прилепете се на своето место и одете. Помалку хардвер и помалку мали делови значи помалку пластично пакување и помалку отпад. Наредете ги и преуредете ги 2-Те Бели Канти За Ткаенина Што Се Преклопуваат за свеж, нов сопствен изглед секогаш кога сакате!.

За производот

Купувачите избираат и