Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дизајнарт Глам мода Високи Потпетици Јас Глам Ѕид Часовник

Дизајнарт Глам мода Високи Потпетици Јас Глам Ѕид Часовник

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој розов глам-кружен ѕиден часовник . се печати на сто проценти цврст алуминиум.- Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи-овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, Овој Глам Мода Високи Потпетици јас Часовник пристигнува со вклучена batt батерија и е подготвен да се инсталира на вашиот ѕид веднаш. Овој глам преголем круг часовник е достапен во различни големини,И гарантира дека ќе биде во центарот на вниманието на вашиот простор. Карактеристики. - 1 мм алуминиум одделение лим. - Достапно во круг-23х23 29х29 36х36. - Висококвалитетниот Сјаен Слој обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава лебдечка уметничка илузија. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за закачување. - Користете крпа од микрофибер за лесно чистење. - Standard стандард на батеријата вклучени со секоја нарачка. - Без напор за инсталирање и закачување На Ултра Сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и инструкции. Вклучени батерии.

За производот

Купувачите избираат и