Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Викерман 12 Полноќ Сино Сјајот Топката Украс

Викерман 12 Полноќ Сино Сјајот Топката Украс

DEN 207.84
 

Достапно.
Од стока

Викерман 12" Полноќ Сино Сјајот Топката Украс. Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде трепет на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење за продолжена заштита од кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Димензии : 12 дијамант. x 12h во. Направено од пластика. Топката форма.

За производот

Купувачите избираат и