Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Американско Знаме Со Знаме На Градината Бихон Фриз

Американско Знаме Со Знаме На Градината Бихон Фриз

DEN 239.52
 

Достапно.
Од стока

Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

За производот

Купувачите избираат и