Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модвеј Канал Надворешен Двор Плетен Armан Трпезариска Фотелја Во Светло Сива Тиркизна Боја

Модвеј Канал Надворешен Двор Плетен Armан Трпезариска Фотелја Во Светло Сива Тиркизна Боја

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Освежете го вашиот алфреско простор со Столот За Јадење Во Дворот На Отворено. Донесувајќи преоден стил со современ модерен талент на која било надворешна површина, Столот за Трпезариска Рака на Отворено има алуминиумска рамка обложена со прав, завиткана во синтетички плетен wан отпорен на УВ. Перничињата обложени со пена и водоотпорните навлаки нудат удобно седиште додека јадете или забавувате. Сите временски услови и долготрајни, овој разноврсен стол за јадење на отворено создава спокоен амбиент за вашиот утрински чај, сончев ручек, коктел за зајдисонце и сѐ помеѓу нив. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканувачки стол на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел одличен и за забава и за релаксација. ЈАДЕЊЕ НА ОТВОРЕНО-Уживајте во вечерата под ѕвездите или сончев ручек на дворот со оваа трпезариска столица на отворено. Седнете удобно поддржани додека јадете, читате или разговарате на овој стилски стол за раце. СОВРЕМЕН СТИЛ-Ажурирање на палуби, дворови и базени, оваа разноврсна колекција може да се пофали со чисти линии и модерен профил. Перничињата за сите временски услови и навлаките што се перат во машина даваат стилска удобност. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Со алуминиумска рамка обложена со прав, овој модерен стол за надворешни дворови е завиткан во текстура сиво синтетичко ткаење одatан со ув заштита за долгогодишна надворешна употреба. МЕРЕЊА НА СТОЛЧИЊА за ЈАДЕЊЕ-Колекцијата Конверге е одлична за секое летно соире. Димензии на производот : 25 "L x 24.5" W x 14 "H; Димензии На Седиштето : 19.5" L x 19 "W x 17" H.

За производот

Купувачите избираат и