Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нурисон Концерт Фарма И Земја Сива Слонова Коска 3' 5 ' Површина Килим

Нурисон Концерт Фарма И Земја Сива Слонова Коска 3' 5 ' Површина Килим

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Создадете чувство на спокојство со софистицираната колекција Концерти. Неговите суптилни бои инспирирани од минерали ја отсликуваат убавината на природниот камен со цртичка на уметничка елеганција. Изберете од интригантни апстракти или модерни изрази на класичен персиски дизајн. Ставете го вашиот дом во авангардата на современиот декор со оваа привлечна колекција на теписи за површина. Попустливо мек, но издржлив во мешавина на моќност од 80% полипропилен, 20% полиестер. Произведено Во Турција. Извонредната суптилност на бојата се ожени со сложеноста на деталите за да го создаде овој фасцинантен Килим За концертна област. Класичниот персиски дизајн прикажува смели цветови во геометриски форми, сите во тивко минерализирана палета на чеша, песок и алабастер. Уживајте во оваа бујна градина во секоја просторија за луксузна фокусна точка. Мека, богата боја во разноврсни, современи нијанси. Разновидната палета го надополнува вашиот декор со минерални бои напред. Мека и лесна нега мешавина на влакна поканува под нозете. Прекрасно парче изјава за дневна соба, спална соба, влез и ходник. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

За производот

Купувачите избираат и