Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Флеш Мебел Крин 24 Висока Црна Метална Шалтер Висина Столче Со Грб И Дрво Седиште

Флеш Мебел Крин 24 Висока Црна Метална Шалтер Висина Столче Со Грб И Дрво Седиште

DEN 1758.72
 

Достапно.
Од стока

Дајте си нога на други седишта со оваа столица за висина на шалтер во бистро стил. Овој стол за кафе ќе и даде на вашата трпезарија, кујнски шалтер или ресторан освежувачко рустикално чувство со неговите метални и дрвени карактеристики. Оваа стилска метална столица има заоблен грб со вертикална летва и вкрстена заграда под седиштето за дополнителна поддршка и стабилност. Дрвеното седиште додава удобност и убавина. Долната потпорна заграда се удвојува како потпирач за нозе, а лизгалките го штитат вашиот под со непречено лизгање при движење. Дизајниран и за комерцијална и за станбена употреба, оваа шарена столица за висина на шалтер со тренд е одличен избор за јадење или бар во вашиот ресторан или користете го овој современ стол за јадење дома во вашата кујна, трпезарија или домашен бар. Флеш Мебел Крин 24 " Висока Црна Метална Шалтер Висина Столче Со Грб И Дрво седиште. Модерен Бистро Бар Столче за Комерцијална Или Станбена Употреба. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Закривен Висок Грб Со Вертикална Летва. Текстура Орев Брест Дрво Седиште. Галванизиран Челик Црн Прав Обложена Рамка Заврши. Потпирачот за нозе промовира подобро искуство за седење. Лизгањата на подот ги штитат подовите од гребнатини. Квалитетна конструирана метална столица, лесна за лесно движење. Дизајниран Само За Внатрешна употреба. Трпезариска Столица за кујна, трпезарија, бар, ресторан или соба за игри. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 17,75"W x 20" D x 39,25 "H; Големина На Седиштето : 12" W x 12 "D x 24,25" H; Големина На Грбот : 17,75"W x 16,25" H.

За производот

Купувачите избираат и