Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврсто Со Нараквица Со Синџир На Тротоарот На Родиум

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврсто Со Нараквица Со Синџир На Тротоарот На Родиум

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Додадете шарм на вашиот зглоб со оваа полу-цврста нараквица со текстура на синџирот фигаро. Создадена од 14 каратно жолто злато со бело позлата на родиум, оваа нараквица долга 8 инчи и ширина од 6,75 мм се прицврстува со затворач од јастог за совршено држење. Оваа нараквица е совршена и за секојдневно или за свечено носење.Метална Тежина : 6,96 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Нараквица Со Синџир На Тротоарот Завршница На Накит : Поплочена Текстурародот : женски затворач : Јастог Канџа Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолто Обложување : Бели Родиумдимензии : 8-инчен x 5,2 mm Semi-Цврст Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14 Каратно Жолто Злато, дијамант-сече, Бел Родиум, Полу-Цврст, Јастог Канџа.

За производот

Купувачите избираат и