Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Идеаз-Снимање На Движење-Винил

Идеаз-Снимање На Движење-Винил

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Винил лп притискање. 2016 ослободување. Воведување На Идеаз, двајца квалификувани креатори на победи откриени Од Ладно Разбиени, поздравувајќи од фанки срцето На Русија. Марат и Николај дебитираат Во Идеаз со Снимање На Движење, фантастичен албум со 15 песни што го прикажува лежерниот, затапен вкус на duмичките конструкции на дуото. Изобилуваат џез-примероци, винилни пукања и лукави гребнатини додека албумот зборува универзален јазик на инструменталната хип-хоп глава-поздрав. цитат; секој Ден; хипнотизира со својот фанки газење со ракавици, брзи рифови на гитара и минливи прскања на вокал. Нежен пристап е откриен на цитат; Цвет Падна;, кој сонува женски вокална кука, полека тремоло електрични пијано акорди, и целокупниот воздух на веселост. Цитат; Линии; Го носи Идеазот на футуристичка територија на фанк како нејзин пресечен beам, апстрактни синтетички мелодии и растечка бас линија замислете роботски танц на епизода Од Соул Воз од 2054 година. Тоа се само неколку од најважните моменти што треба да се најдат при Снимање На Движење. Снимање На Движење (Винил).

За производот

Купувачите избираат и