Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Патување Колекција Жени Џејша Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Патување Колекција Жени Џејша Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Сандалата Со рамен ѓон Џејша Од Колекцијата Патување ќе ве однесе низ градот за секоја пригода со отворен квадратен прст. Нивната луцитна луксузна веганска кожа, стил на слајд, дизајн на двојна лента и детали за бравата во форма на шестоаголник ќе ја одржат оваа сандала да одговара на секоја облека. За да ги одржувате вашите стапала удобни со секој чекор, нивната влошка од пена за удобност од 4 мм и затворањето со лизгање ќе го сторат токму тоа. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

За производот

Купувачите избираат и