Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
[90-50500]АФЕ Хемикалии .aFe MagnumFLOW Хемикалии CHM Врати Комплет Стискаш Едно Злато

[90-50500]АФЕ Хемикалии .aFe MagnumFLOW Хемикалии CHM Врати Комплет Стискаш Едно Злато

DEN 1354.72
 

Достапно.
Од стока

Комплетот за враќање на филтерот афе доаѓа со шише со масло за филтрирање афе злато и шише со спреј за чистење на филтерот афе. маслото за филтер афе е многу рафинирано и помага да се фатат најмалите остатоци. Препорачано повторно подмачкување на секои 20-30 километри. Ве молиме не го подмачкувајте филтерот преку масло.Лист За Податоци за Безбедност на материјалот Безбедносен Лист За Податоци За Материјалот Безбедносен Лист За Податоци За Материјалот Одржувајте ги оптималните перформанси на вашиот филтер за воздух со редовно чистење и подмачкување, што се препорачува на секои 20-30 километри. Вклучува 8оз. Шише Масло и 12оз. ШИШЕ НА МОЌ ПОЧИСТА. Специјално Направени за АФЕ МОЌ Про-ЧУВАР 7 Филтри За Воздух. Едноставно Прскање, Исплакнете Го Средството за Чистење и Лесно Повторно Подмачкување.

За производот

Купувачите избираат и