Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства CK5547PW Навивам Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK5547PW Навивам Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

DEN 784.00
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства CK5547 PW1216 Навивам 2 Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16 W, Разнобојна Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични Навивам уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со оваа декоративна Перница За Денот на Вљубените. Оваа Платно Ткаенина Декоративна Перница е од каролини Богатства колекција Љубовта е. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Секоја перница е со димензии Приближно 12 инчи на 16 инчи и се мери од аголот на перницата 100% Полиестерска Ткаенина Платно Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од богатствата на каролина нов материјал од типот платно и може да се користи во затворени простории или на отворено. Оваа ткаенина е обложена на задниот дел од платното за да ја направи отпорна на вода. Овие перници се исто така отпорни на Мувла, отпорни на дамки, отпорни на избледување и се перат Во Машина. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина.

За производот

Купувачите избираат и