Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јла-Голема Група-Хедер Кошула Со Кратки Ракави-Средна

Јла-Голема Група-Хедер Кошула Со Кратки Ракави-Средна

DEN 351.84
 

Достапно.
Од стока

Ова е унисекс возрасна 60% памучна 40% полиестерска маица со трајна издржливост. Нашите маици се претходно изработени со јака со двојна игла, ракав и полите направени и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

За производот

Купувачите избираат и