Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
3д Дизајн Комплети За Цветни Јоргани Големина Постелнина Со Цветен Принт Комплет Декор За Спална Соба Црн Јорган Утешител Покријте Со Навлаки За Перници

3д Дизајн Комплети За Цветни Јоргани Големина Постелнина Со Цветен Принт Комплет Декор За Спална Соба Црн Јорган Утешител Покријте

DEN 783.84
 

Достапно.
Од стока

[Материјал] 100% Висок Полиестерски Микрофибер, супер мек, удобен, дише и издржлив материјал, овој живописен модерен комплет постелнина ЗА 3д печатење ќе донесе дополнителна забава пред спиење и чувство слично на облак, погодно за сите сезони. Лесно за нега : Затворете го капакот и превртете го или користете кеса за перење за да го заштитите патентот пред миење. Еколошките материјали се перат во машина и не се грижат за секојдневниот живот. Тие се сушат на ниски температури и не можат да бидат изветвени. € Карактеристики } серијата постелнина прифаќа активно боење и печатење, со светли бои и без избледување. Погоден за чувствителна кожа. Скриеното затворање на патентот и аголната вратоврска можат лесно и ефикасно да го постават овој капак на Јорганот. [Моден дизајн] овие роман декоративни комплети за постелнина од 3 парчиња ја прават вашата спална соба модерна, луксузна, шик и енергична, совршен натпревар со секоја декорација на домот! Овој модерен ЈОРГАН/прекривка за постелнина со 3д печатење не само што е совршен за вашата спална соба, гостинска соба и дневна соба, туку е и одличен роденденски, Божиќен и Новогодишен подарок за момчиња, девојчиња, тинејџери, жени, деца, момчиња, девојки и возрасни. 3д Дизајн Комплети За Покривање На Цветни Јоргани Големина Постелнина Со Цветен Принт Комплет Декор За Спална Соба Црн Јорган/Утешител Покријте Со Навлаки за Перници.

За производот

Купувачите избираат и