Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кофа Кофа Шеф Галон Кофа Платно Алатка Носителот И Организаторот Со Џебови За Кофа Организација

Кофа Кофа Шеф Галон Кофа Платно Алатка Носителот И Организаторот Со Џебови За Кофа Организација

DEN 351.68
 

Достапно.
Од стока

Организаторот на алатката кофа бос 56 ги вклучува сите карактеристики на оригиналниот Шеф На Кофата, револуционерниот Кофа, но надграден со 56 џебови за алати, армиран двослоен раб и посветени џебови за вежба и битови. 600 поли рипстоп ткаенина. Одговара на повеќето кофи од 5 литри. 3 внатрешни јамки за чекани, вежби, шипки и други долги алатки. Вежба футрола и вежба малку џебови. Вкупно 56 џебови.

За производот

Купувачите избираат и