Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Четка За Трепки, Четка За Трепки За Еднократна Употреба, Пластика + Памучно Персонализирано Пакување Домашна Употреба Салон За Продолжување На Трепките За Шминка К

Четка За Трепки, Четка За Трепки За Еднократна Употреба, Пластика + Памучно Персонализирано Пакување Домашна Употреба Салон

DEN 591.84
 

Достапно.
Од стока

Четка за трепки, Четка За Трепки За Еднократна Употреба, Пластика + Памучно Персонализирано Пакување Домашна Употреба Салон За Продолжување На Трепките За Шминка Користете Розова,Сина,Розова Црвена,Црна,Жолта Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Четка За Еднократна Употреба Количество : 100 парчиња Материјал : Пластика + Памук Опционална Боја : Розова, Сина, Розова Црвена, Црна, Жолта Листа На Пакувања : 100 x Четка За Трепки За Еднократна Употреба Забелешка : ве молиме имајте предвид Дека Новиот Тип И Стариот Тип На Овој Производ Ќе Бидат Испратени По Случаен Избор И Проверете Дали Нема Да Ви Пречи Пред Да Нарачате. Лесно нанесете маскара, создавајќи природна шминка за трепките, погодна за употреба. Пренослива големина и персонализирано пакување, лесно за носење и складирање. Производството на пластични и памучни материјали обезбедува максимална издржливост. Вклучувајќи четки од 100 парчиња од пакетот, задоволувајќи ги вашите различни потреби. Постојат 5 различни бои на располагање, можете да изберете според вашите потреби.

За производот

Купувачите избираат и