Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сребрено Дрво за Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии од 30х10 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Големина од 34х14 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 2 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет со Акрилен Фронт Отпорен на УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 30х10 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

За производот

Купувачите избираат и