Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пред - Сопственост Банана Република Женска Големина Е Висок Кардиган

Пред - Сопственост Банана Република Женска Големина Е Висок Кардиган

DEN 276.00
 

Достапно.
Од стока

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина Е Висока. Кардиган. В-вратот. 3-4 Ракав. Блок Во Боја, Цврст. Боја Блок. 38% АКРИЛИК, 30% ВОЛНА, 22% ВИСКОЗА, 10% АЛПАКА.

За производот

Купувачите избираат и