Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Брендови Тропски Шкафче Комплет Со Додатоци, Во собата, 5073U

Брендови Тропски Шкафче Комплет Со Додатоци, Во собата, 5073U

DEN 323.84
 

Достапно.
Од стока

Не сте подготвени за крајот на летото? Создадете своја тропска оаза токму во вашиот шкафче со Овој Комплет За Тропски Шкафчиња У Брендови! Овој комплет вклучува магнетна табла од плута во форма на ананас, лист магнетна зелена и розова позадина со тематски лисја и три фото-магнетни клипови во зелена, црна и розова боја заедно со 3 златни иглички за туркање. Магнетните фото клипови се совршени за организирање трудови, задачи, форми и фотографии од пријателите и семејството. Позадината на магнетната шкафче помага да се пополни лесна goingетика. Спарете се со други У Брендови шкафче организација и училишни додатоци за да се поставите за успешна учебна година! Пакувањето е направено од сертифицирана хартија fsc®. У Брендови Тропски Шкафче Комплет Со Додатоци, 8 Парче Во собата, 5073 U направи лето последен со тропски тематските декоративни шкафче комплет. Вклучува (1) огласна табла од плута во форма на ананас, (3) иглички за притискање, (1) позадина за шкафче од лисја од банана и (3) магнетни фото клипови. Објавувајте трудови, домашни задачи, фотографии и повеќе со вешти магнетни фото клипови. Само заздравувачката плута крие дупки за иглички во огласната табла од плута во форма на магнетен ананас. Забавни бои вклучувајќи зелена, розова и црна. Бујна магнетна позадина со зелени лисја е совршена за осветлување на шкафче . Совршен за употреба кај возрасни дома, или употреба на тинејџери и тинејџери во училиште. Пакувањето е направено од fsc® сертифицирана хартија (fsc сертификат #TT-COC-007191).

За производот

Купувачите избираат и