Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг Кб718бл Центерсет Кујна Тапа, Брусен Никел

Кингстон Месинг Кб718бл Центерсет Кујна Тапа, Брусен Никел

DEN 601.28
 

Достапно.
Од стока

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Лесно прилагодливи на секој стил, славините со центри се восхитуваат поради нивната единечна единица и леснотијата на инсталација. Брусениот финиш на никел, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Цврста месинг конструкција и вртливи способности прават сигурен. Користете го вклучениот соодветен страничен распрскувач за погодност при чистење на тешко достапни места. Дурасеал Кертриџ Без Миење. Палубата Монтирање 8 " Центарсет 4-Дупка Инсталација. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 9-13/16" Расчистување На Изливот. 7" Излив Дофат. Рачките со двојна Рачка Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Вклучува Страничен Распрскувач.

За производот

Купувачите избираат и