Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Акме Мебел Ташај Патио Бистро Сет, Зелена Ткаенина И Беж Плетен

Акме Мебел Ташај Патио Бистро Сет, Зелена Ткаенина И Беж Плетен

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Совршено за и попладне поминато уживајќи во свеж воздух со некој посебен, модерниот бистро комплет за ташај двор ќе изгледа одлично покрај секој базен, во секој двор или двор. Овој триделен комплет за двор вклучува шик, странична маса со квадратни нозе и две столчиња за раце. Овој уникатен сет се одликува со ситно ткаени беж плетени рамки преку алуминиумски нозе обложени со прав и зелени реверзибилни перничиња за столици со водоотпорна ткаенина, кои сите можат да ги издржат најтешките елементи. Овој сет лесно ќе стане ваш омилен удобен простор за разговор на отворено. Сетот Вклучува : 2 Столици За Раце И 1 Странична Маса. Странична Маса со Врв од Калено Стакло од 5 мм. Висок Потпирач За Грб.

За производот

Купувачите избираат и