Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тестор Оз Фуксија Мат Акрилик Занает Боја

Тестор Оз Фуксија Мат Акрилик Занает Боја

DEN 431.20
 

Достапно.
Од стока

Направете го вашето секојдневие поудобно и поедноставно со нашата палета На Домашни Алатки кои нудат сигурност и издржливост што ја посакувате. Овие алатки се дизајнирани да ги задоволат задачите за поправка и одржување во секој дом.Карактеристики издржлива и сигурна конструкција лесна за употреба и удобни столици за дизајн за различни апликации пристапни цени и вредност за парифуксија Мат Акрилни Занаетчиски Бои Спецификации Боја : Фуксиакапацитет : 2 оз - ШКУ : ТРВАЛ98436 Висококвалитетна Водена База Боја. Се Суши На Убава И Издржлива Постојана Завршница. Шише Што Може Да Се Исцеди Со Лесно Капаче За Превртување. Име На Брендот : Тестер.

За производот

Купувачите избираат и