Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Повеќенаменски Печат Национален 204020

Повеќенаменски Печат Национален 204020

DEN 479.84
 

Достапно.
Од стока

Националните заптивки за масло се препознаваат ширум светот по нивниот квалитет и сигурни перформанси за секој вид поправка. Тип на дизајн : Пружина Натоварена; Една Усна Обезбедува добра способност за ниска температура Низок оток Во Температурниот Опсег на јаглеводородни течности : -40??До 225??Ф; -40??До 107??В Националните заптивки за масло се препознаваат ширум светот по нивниот квалитет и сигурни перформанси за секој вид поправка. Тип на дизајн : Пружина Натоварена; Една Усна Обезбедува добра способност за ниска температура Низок оток Во Температурниот Опсег на јаглеводородни течности : -40??До 225??Ф; -40??До 107??C.

За производот

Купувачите избираат и