Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Внтуб Тепих Ходникот Вратата-Лизга Тепих Апсорбира Вода Кујна Мат Килим

Внтуб Тепих Ходникот Вратата-Лизга Тепих Апсорбира Вода Кујна Мат Килим

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Vntub 50 X80 СМ Тепих Ходникот Вратата-Лизга Тепих Апсорбира Вода Кујна Мат/Rug Note : 1. Ве молиме погледнете го нашиот опис на производот или сликите пред да нарачате, што е количината и атрибутите на овој производ.2. Производот е изработен од висококвалитетни производи, еднократно и може да ви донесе прекрасно искуство.3. Тоа е најдобриот подарок за семејството, паровите, помфритот ,вашите љубовници или себе си.За Денот на Вљубените, роденден,годишнина,Ноќта на Вештерките,Црн петок,Денот на Благодарноста, Божиќ. Перници За Стапала. 50х80 СМ Тепих Ходникот Вратата-Лизга Тепих Апсорбира Вода Кујна Мат/килим. 50Х80;СМ;Тепих;Ходник;Вратата; -; Лизга;;Тепих;Апсорбира; Вода;Кујна; Мат/килим. 50х80 СМ Тепих Ходникот Вратата - Лизга Тепих Апсорбира Вода Кујна Мат/Тепих Карактеристики : - предниот дел е направен од парична казна фланелен, мека и апсорпција на вода-задниот дел е направен од неткаен материјал со зашилена пластична обработка, - се лизга и издржлив-еколошки, безбеден и без мирис-го одржува вашиот дом чист, а исто Така е совршена декорација за спална соба, дневна соба и бања итн - Забелешка : Ако бојата на МАЛКУ ПОИНАКВА ОД ОНАА НА СЛИКАТА, Ве Молиме Погледнете Ја Вистинската Боја Производи Тип : Бања Килими Материјали : Фланелен Стил : Фестивал Форма : правоаголник пакет содржина : 1 х килим. Здраво, купувач, производот се испраќа Од Кина, а времето за испорака е околу 9-15 дена. Можете да го анализирате времето за испорака пред да го купите, ако времето е премногу кратко, ве молиме купете внимателно, ви посакувам среќен шопинг!.

За производот

Купувачите избираат и