Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг КБ3005Е Кингстон Месинг КБ3005Е Контрола На Јачината На Звукот Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг КБ3005Е Кингстон Месинг КБ3005Е Контрола На Јачината На Звукот Масло Нанесуваат Бронза

DEN 1584.00
 

Достапно.
Од стока

Вентилите за контрола на јачината на звукот се специјално изградени за да ви обезбедат соодветна количина на вода за да го направите вашето искуство со туширање прекрасно. Маслото нанесуваат бронзена завршница на оваа конкретна контрола на јачината на звукот ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот ансамбл за бања. Спарете се со други најважни работи за туширање од истата завршница за кохезивен изглед. Фабрикувани Од Цврст Месинг. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 5-1/2" Дијаметар На Предната Плоча. Крст Рачка За Лесно Ротирање. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост. Лесен За Чистење.

За производот

Купувачите избираат и