Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Истшоп 3 Божиќни Топки Светки Висечка Пена Ткаенина За Повеќекратна Употреба Завиткани Приврзоци За Фестивалска Забава

Истшоп 3 Божиќни Топки Светки Висечка Пена Ткаенина За Повеќекратна Употреба Завиткани Приврзоци За Фестивалска Забава

DEN 479.04
 

Достапно.
Од стока

Опис : Користејќи декорација на светки, Овие Божиќни топчиња се многу сјајни и убави, што може да биде добра декорација.Рачно изработена ткаенина завиткан дизајн е многу креативен и уникатен, што ги прави Божиќните топки да изгледаат повеќе exquisite.It изграден е од материјал од пена.Постојат 20 стил за вашиот избор.Симпатични висечки топки се погодни За Божиќ, фестивал, забава итн.Име на предметот : Божиќни Топкиматеријал : Пена Карактеристики : Светки, Сјајни, Виси, Лесни, Преносливи Детали : јас Дијаметар : 7см/2.76" (Прибл.) Дијаметар д : 6см/2.36" (Прибл.) А, Б, Ц,Е, Ф, Г, Х, Ј, К, Л, М, Н, О, П,П, Р, С, Т Дијаметар : 8см/3,15" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 6 x Божиќни Топки (Стил Д и јас)или3 x Божиќни Топки (Стил А, Б, Ц,Е, Ф, Г, Х, Ј, К, Л, М, Н, О, П, П, Р, С, Т) Користејќи декорација на светки, Овие Божиќни топчиња се многу сјајни и убави, што може да биде добра декорација. Рачно изработен дизајн завиткан во ткаенина е многу креативен и уникатен, што ги прави Божиќните топки да изгледаат поисклучително. Изграден е од материјал од пена. Постојат 20 стил за вашиот избор. Симпатични висечки топки се погодни За Божиќ, фестивал, забава итн.

За производот

Купувачите избираат и