Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Насловна & Повеќе Монограм Вратата

Насловна & Повеќе Монограм Вратата

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Карактеристики : - Подобрете го вашиот влез или внатрешен двор со нов врата што одговара на вашиот декор и личност. - Изработено од природна кокошка, издржливо влакно што ги чисти дното на чевлите. - Винилна подлога која помага да се спречи движењето. Форма : - Правоаголник. Тема : - Монограмиран. Боја : - Природна и Црна. Ниво На Сообраќај На Стапалата : - Средно. Димензии : Големина 1 '6" х 2 '6" - Вкупна Ширина : -18". Големина 1 '6" х 2 '6" - Вкупна Должина : -30". Големина 1 '6" х 2 '6" - Вкупна Тежина На Производот : -5 фунти. Големина 2 'х 4' - Висина На Купот : -1". Големина 2 'х 4' - Вкупна Ширина : -24". Големина 2 'х 4' - Вкупна Должина : -48". Големина 2 'х 4' - Вкупна Тежина На Производот : -11 фунти. Хомо1726 Карактеристики Подобрете го вашиот влез или внатрешен двор со нов врата што одговара на вашиот декор и личност. Изработено од природна кокошка, издржливо влакно што чисти ги гребе дното на чевлите. Винил поддршка која помага да се спречи движењето. Толерантни за временски услови и брзи бои. Отпорен на мувла. Брзо сушење и добро прилагодено за вашите највисоки сообраќајни области. Форма : Правоаголник. Тема : Монограмирани. Боја : Природна и Црна. Ниво На Сообраќај На Стапалата : Средно. Димензии Големина 1 ' 6 "х 2' 6 "Вкупна Ширина : 18". Вкупна Должина : 30". Вкупна Тежина На Производот : 5 килограми. Големина 2' х 4 'Висина На Купот : 1". Вкупна Ширина : 24". Вкупна Должина : 48". Вкупна Тежина На Производот : 11 килограми.

За производот

Купувачите избираат и