Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ронд Хало Кластер Ангажман Прстени - 18к Бело Злато Позлатени со 0. Карат Моисанит Прстени за Женски, Големина На Прстен-5

Ронд Хало Кластер Ангажман Прстени - 18к Бело Злато Позлатени со 0. Карат Моисанит Прстени за Женски, Големина На Прстен-5

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Омега Накит кој нуди различни производи, вклучувајќи парична казна накит. Нивниот убав избор на накит вклучува веренички прстени, свадбени ленти, обетки, нараквици, ѓердани и приврзоци. Накитот е достапен во различни метали како злато и сребро со дијаманти, скапоцени камења, Изработени Од Машки Женски И двете. Парична казна 18к бело позлатен сребрен прстен, рачно изработени со користење на чиста парична казна сребро (925 печат). Цврст и сјаен. Рачно изработени користејќи чисто ситно сребро. Дијамантски Тип-Моисанит, Дијамантска Тежина-0,22 Cttw, Дијамантски Круг, Дијамантска Боја-Д, Дијамантска Јасност-VVS1, Тип На Поставки - Огради. ПРИЛИКА : овој мајчин ѓердан од роден камен е погоден за жени и девојчиња во секоја пригода. Можете да го дадете на вашата мајка, баба, сопруга, пријател, љубовник, девојка, сестра или ќерка На Денот на Мајката, Годишнина, Роденден, Божиќ На Вљубените Или секојдневниот живот. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Совршена За секоја пригода за давање подарок, одличен подарок за роденден, подарок за дипломирање, подарок за честитки, подарок за вокација, свршувачка, подарок за годишнина, подарок за свадба, подарок за денот на Благодарноста, подарок За Ноќта на Вештерките, подарок за Денот На Вљубените, подарок за Денот На Мајката, подарок За Велигден ,подарок За Божиќ за тинејџерки, жени, баба, мајка, ќерка, внука, внука, сопруга, девојка, љубовник. Погоден за секоја пригода.

За производот

Купувачите избираат и