Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стандардна Сина Пластична Глава За Скимер За Лисја Од Базен-Одговара На Повеќето Столбови

Стандардна Сина Пластична Глава За Скимер За Лисја Од Базен-Одговара На Повеќето Столбови

DEN 411.84
 

Достапно.
Од стока

Стандардна пластична рамка со фина мрежа за долга облека за фаќање ситни остатоци Се Прицврстува на повеќето столбови со стандардна големина (1" дијаметар) Димензии : Нето : 11,75" долг х 11" широк Цел скимер : 17,25" долг х 11,5" широк Материјал(и) : Пвц/најлонска Мрежа Забелешка : само за скимер-столбот не е вклучен Стандарден син пластичен скимер за лисја од базен главата. Тешка пластична рамка со мрежеста мрежа со долго носење. Се прикачува на повеќето столбови со стандардна големина (дијаметар од 1"). 17,25 инчи долги на 11,5 инчи широк.

За производот

Купувачите избираат и