Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Комонвелтот Дома Модата Полиестер Соба Затемнување Громет Една Завеса, Сива

Комонвелтот Дома Модата Полиестер Соба Затемнување Громет Една Завеса, Сива

DEN 639.20
 

Достапно.
Од стока

Панелите На маргарет громет се прекрасно мека и луксузна ткаенина ткаена на разбои од стариот свет што го оживуваат овој ткаен жакард Ова е совршена комбинација за употреба во студии или дувла убава координација со кожен мебел. Овие панели се завршени со осум мат сребрени готови шипки со дијаметар од 1,5 инчи и можат да прифатат декоративна шипка за завеси до 1,25 инчи за да го комплетираат изгледот. Филтрирање На Светлината. Мека и завеса можност.5" страничен Раб, 3" Долен Раб. (Осум) Мат Сребрени громови по панел. Громети 1,5" внатрешен дијаметар.

За производот

Купувачите избираат и