Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Миленичиња Куче Мантили За Кучиња Со Рефлектирачки Лента Дуксер, Дожд Пончо Јакна За Мали Големи Кучиња Дожд Капут Водоотпорен Џек

Миленичиња Куче Мантили За Кучиња Со Рефлектирачки Лента Дуксер, Дожд Пончо Јакна За Мали Големи Кучиња Дожд Капут Водоотпорен

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Детали За Производот. Мантил За Дожд Пончо Мантил За Кучиња Ветроупорна Лесна Водоотпорна Облека За Миленичиња Со Рефлектирачки Ленти Кученце Милениче Куче. Спецификација : . Тип На Ставка : Мантил За Кучиња. Материјал : Полиестер. Боја : сина, камуфлажа (опционално). Големина (1 инч = 2,53 см) : . Големина С : Биста : 37-38см; Должина На Грбот : 25-27см. Големина М : Биста : 42-44см; Должина На Грбот : 27-29см. Големина Л : Биста : 48-50см; Должина На Грбот : 32-35см. XL : Биста : 52-53см; Должина На Грбот : 36-38см. Големина 2ХЛ : Биста : 56-58см; Должина На Грбот : 42-44см. . пакување листа : . 1 х Куче Мантил. забелешки : . Ве молиме користете мека лента за мерење на вратот и бистата на вашето домашно милениче пред да ја купите. Информациите за големината се од рачно мерење и може да варираат од 1-2 см/0,4‑0,8."Мантилот за кучиња е изработен од професионална полиестерска ткаенина на надворешниот слој и водоотпорна и дише мембрана на внатрешниот слој за да го одржува вашето домашно милениче суво и удобно. Водоотпорниот костум за миленичиња е направен со еластични ремени за нозе кои можат да се прилагодат во повеќе насоки за да одговараат на сите големини на миленичиња. Мантилот за кучиња е дизајниран со копчиња на стомакот за сигурно и удобно вклопување за вашето домашно милениче. Рефлектирачки ленти : мантилот за миленичиња е дизајниран со рефлектирачки ленти за да се осигура дека вашето куче може да се види каде и да одите. Задна Дупка : задниот дел на мантилот за миленичиња има дупка за врвки, обезбедувајќи точка за прицврстување со ремени за дополнителна контрола.

За производот

Купувачите избираат и