Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries Колку далеку можат да одат фраза графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од К. Кауфман

Stuple Industries Колку далеку можат да одат фраза графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : наклон; Надвор; Природа; Планина; Мраз; Глечер; Сценографија; Снег; Зима. Дизајн од К. Кауфман.

За производот

Купувачите избираат и