Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Телефонски случај на iPhone и iPhone Pro 6.1

Телефонски случај на iPhone и iPhone Pro 6.1

DEN 239.04
 

Достапно.
Од стока

Шилд - морнарица. Овој ултра траен хибриден дизајн на штит комбинира полу-мек TPU внатрешен слој со уникатна шема на искра и тврд тврд пластичен надворешен лист. Овој хибриден дизајн го прави Shield одличен избор за решение за целиот заштитен раствор. Нуди 360 O заштита и неверојатни тактилни копчиња кои обезбедуваат сè што работи одлично, овој случај подготвен да го заштити вашиот i Phone. Заштита на влијание 14 FT / 4,2m. Ултра издржлив хибриден дизајн. Направено од полу-мека TPU плус поликарбонатна надворешна обвивка. Тактилни копчиња.

За производот

Купувачите избираат и