Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фабрика со цел. Полу мат крем Хајд контејнер со внатрешноста на палма во живо

Фабрика со цел. Полу мат крем Хајд контејнер со внатрешноста на палма во живо

DEN 1279.84
 

Достапно.
Од стока

Најновото издание на Националната мрежа на растенија се неколку убави и уникатни контејнери кои ќе ви овозможат да ги репродуцирате вашите нови растенија, повеќегодишни или што и да било растение што сакате во повеќе контејнер за резолуција. Овие жардинери изгледаат одлично во спални соби, дневни соби, кујни и канцелариски простори. Засадувачите се направени од природни материјали како што се бамбус, лушпа од грав и лушпи од пченица. Бојата на овој засадувач е крем обоена, исто така доаѓа и со чинија за да ја фати водата. Овие убави куќички напредуваат во затворено со светло индиректно сонце и кога се напои, палмите на салони обично зрела висина е висока 2-6 метри. Понуда содржи (1) фабрика за палми во палто во 5 ”Хајд полу -мат крем за крем. Направени од природни влакна. Овој засадувач е естетски пријатен за спални соби, дневни простории и канцелариски простори. Врши најдобро во затворено со светло индиректно сонце.

За производот

Купувачите избираат и