Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ослободување на Лејк Бака

Ослободување на Лејк Бака

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Направете подобар удар кога ловите или вежбате со употреба на среќно ослободување на тока од Картер. Се одликува со прилагодлив систем на затегнување на активирањето без употреба на извори. Без оглед на тежината на лакот или колку пати пукаше, ослободувањето на Картер обезбедува постојан пожар. Дизајнот на отворена кука овозможува брзо вчитување на јамката без да предизвика прекумерно носење на јамка. Оваа одлика ви овозможува да немате долги паузи помеѓу снимките. Ослободувањето на стрелаштвото е ултра прошка и ултра точно со пократка глава и намалена големина на телото за зголемени перформанси и издржливост. Може да издржи температури дури и на -25 степени F без замрзнување. Додадете или отстранете ги активираните магнети со лизгање во или надвор од телото за ослободување за инстант прилагодување на напнатоста на активирањето. Додадете го изданието на Carter Lucky Bucke во вашата колекција за дополнителна прецизност. Ослободување на Картер Лаки Барк : Резултат на Картер Лаки. 100% формула без мирис. Ги зголемува перформансите и издржливоста. Ослободувањето на Картер нема да замрзне. Оценето на -25 степени F. Пократка глава и намалена големина на телото. Прилагодлив систем на затегнување на активирање без извори. Едноставно извадете ги или додадете ги магнетите на активирањето. Систем за напнатост на магнетна привлечност (M.A.T.S.). Конзистентен активиран пожар без оглед на тежината на лакот. Дизајн на отворена кука за брзо вчитување на јамка без прекумерно носење на јамка. Мерки : 11.4 "L x 4.1" W x 0,1 "H.

За производот

Купувачите избираат и