Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Главни тела на акцент на дневна соба во затворен простор, тен, тен, 1'8 2 '6

Главни тела на акцент на дневна соба во затворен простор, тен, тен, 1'8 2 '6

DEN 1280.00
 

Достапно.
Од стока

Додадете шарм во вашиот простор со главните тела за килим со акцент, достапен во големина 1'8 "x 2 '6? % од полиестерско предиво, овој килим испорачува модерен стил и функционалност на кој било простор. Главни тела тен блаклички килим/големина : тен/крем; 1'8 "x 2 '6". Материјал : полиестер. Тип на производ : Акцент килим. Препорачана просторија : Препорачана просторија : Препорачана просторија : Препорачана просторија : Препорачана просторија : Влегување. Издржлив во области со висок сообраќај. Отпорни на дамки. Упатства за нега : место чисти по потреба.

За производот

Купувачите избираат и