Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Начин да славиме 5CT 12in сребрени третирани пластери

Начин да славиме 5CT 12in сребрени третирани пластери

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Начин на славење на 5 CT 12in Сребрена третирање на пластерите ќе биде цврста поддршка на сите домашни десерти и мезе за забава. Тие можат да бидат табли за торта и да одговараат на обиколни колачи исто така. Убавите рабови со разгалени ви овозможуваат да ги прикажувате вашите тркалезни колачи, третмани, колачиња, кекси, мафини со стил. Сребрената боја се вклопува во какви било прилики и може да биде многу добро координирана со вашата убава креација. Тие се произведуваат со картон со висок степен и се покриени со завршна обработка на Grease Proof. Мерењето е диа од 12 инчи. Третирај ги пластерите се во собата од 5 точки. Начин да се слави 5 -тина 12in сребрени третирани пластери - убави рабови со разгалени рабови - сјај сребрена боја за сите прилика - завршна обработка на картон со висок степен и ситница - цврста поддршка на какви било домашни десерти и мезе за забава - одговара за прикажување на вашите тркалезни колачи, третмани, колачиња , Cupcakes, мафини, итн. - 12инч на ДИА - сет од 5.

За производот

Купувачите избираат и