Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени на јуниори плус големина цветна череп контраст во боја Раглан Топ

Уникатни поволни цени на јуниори плус големина цветна череп контраст во боја Раглан Топ

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Плетен врв кој има тркалезно деколте, контрастни ракави на раглан, и цветни и черепи графики на предната страна. Совршено се совпаѓаат со панталони или фармерки за секој ден. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Предлог за купување : Големината е мала, па се предлага да се зголеми 1 големина. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти, моделот носи големина 1x.measurement (во инчи) градите - половината вкупна должина ракав1x 44 7/8 42 1/2 28 3/4 27 1/22x 48 - 45 5/8 - 29 1/ 8 - 283x 51 5/8 49 1/4 - 29 1/2 - 28 3/84x - - 55 1/8 52 3/4 - 29 7/8 - 28 3/4 Единствени поволни цени на јуниори плус големина цветна череп контраст боја Raglan Топ 60% памук 35% полиестер 5% спандекс. Увезено. Тркалезен врат. Долги ракави.

За производот

Купувачите избираат и