Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Lugz жени starge l lo fashion oxford патика

Lugz жени starge l lo fashion oxford патика

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Воведување на женски Stagger Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул. Овие лесни и трајни патики на платно беа дизајнирани да бидат модерни и удобни од добивањето. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

За производот

Купувачите избираат и